Czas prezentów

Data dodania: 2023-11-29

brak zdjęcia

Wczorajszy dzień był niespodzianką, ponieważ Mikołaj pomyślał o dzieciach, spędzających w świetlicy wiele godzin. W tym czasie dzieci lubią przede wszystkim rysować, wycinać i działać plastycznie i zazwyczaj brakuje materiałów do pracy. Rada Rodziców przy naszej szkole pomyślała o dzieciach i wczoraj otrzymaliśmy piękny prezent, całą masę kredek, mazaków, plasteliny, kartek i klejów, które pomogą w realizacji plastycznych pasji. Nie zabrakło też ręczników papierowych i chusteczek do nosa, które w okresie jesienno-zimowym są szczególnie potrzebne! Serdecznie dziękujemy!
Dziękujemy też Maćkowi i Michałowi, którzy wraz ze swoją mamą dokonali selekcji swoich gier i przyborów plastycznych i przynieśli je do szkoły dla kolegów ze świetlicy. Dzieci bardzo chętnie sięgają po gry planszowe. Okazuje się, że jeśli nie ma w pobliżu komputera czy telefonu, rzuty kostką wzbudzają wiele pozytywnych emocji:)
❤️❤️❤️