ul. Kormoranów 23, 44-100 Gliwice Sikornik
tel. 32 232-23-41, sekretariat@zsp15.gliwice.eu

Menu
Licznik odwiedzin: 6333506

Szkoła Podstawowa nr 41 im. Władysława Broniewskiego w Gliwicach

Dla uczniów: ZAJĘCIA DODATKOWE POZALEKCYJNE

ZAJĘCIA NIEODPŁATNE

Nazwa zajęć

 

 

Prowadzący

Termin

Sala

Kółko modelarskie- kl.4-5

 

B.Piksa

Czwartek-8l

105

Kółko geograficzne kl.5-8

 

Z.Żywicka

Czwartek 7l

204

Zajęcia dodatkowe kl.2b

 

S.Cicha

Poniedziałek 5l

7a

Zajęcia dodatkowe kl.2a,3b

 

M.Rochoń

Piątek 8l

7

Kółko teatralne kl.3b

 

I.Ciosk

Piątek 6l

100

Kółko j.angielskiego kl.4-7

 

M.Łapszyńska

Czwartek 7l

207

Kółko informatyczne

 

M.Sławek

Czwartek 8l

211

Kółko biologiczne

 

E.Jary

Wtorek 8l

214

„W szkole, po szkole” kl.1b

K.Kapuścińska

Czwartek 15.30-17.00

(raz w miesiącu)

 

102

Minisiatkówka kl.4-6

K.Stęplowski

Poniedziałek

Środa

14.30-15.30

Sala

gimnastyczna

Minikoszykówka kl.4-6

B.Duda

Poniedziałek

Środa

13.30-14.30

Sala

gimnastyczna

Gry i zabawy kl.1-3

M.Płowiec

Wtorek

Czwartek

14.30- 15.30

Sala

gimnastyczna

Zajęcia przygotowujące do zawodów sportowych 1-8

 

B.Duda, M.Płowiec, K.Stęplowski

Termin ustalany na bieżąco

Sala gimnastyczna

ZAJĘCIA ODPŁATNE (realizowane przez firmy zewnętrzne)

Nazwa zajęć

 

 

Termin

Sala

„BUMERANG”-j.angielski

 

Poniedziałek 13.45-14.45

Poniedziałek 14.55-14.55

Poniedziałek 14.50-15.50

 

Wtorek 13.15-14.00

Wtorek 14.10-14.55

Wtorek 15.05-15.50

 

Środa 13.15-14.00

Środa 14.10-14.55

Środa 15.05-15.50

 

Czwartek 13.30-14.15

Czwartek 14.25-15.10

Czwartek 15.15-16.00

Czwartek 13.45-14.45

Czwartek 14.55-15.55

Czwartek 14.50-15.50

 

105

105

108

 

7a

7a

7a

 

7a

7a

7a

 

7a

7a

7a

107

107

108

ROBOTYKA

 

Poniedziałek 13.30-15.00

107

Akademia Szachowa „SZACHY”

 

Piątek 13.10-13.55

112

SIKRET siatkówka

Poniedziałek 15.30-17.00

Środa 15.30-17.00

 

Sala gimnastyczna

STEP BY STEP koszykówka dla dzieci

Poniedziałek 17.15-18.15

Sala gimnastyczna

 

ZOLDEN

piłka nożna dla dzieci 2-7

 

Środa 17.15-18.15

Sala gimnastyczna

LOLOLANDIA

Piłka nożna dla dzieci 2-7

 

Czwartek 17.15-18.15

Sala gimnastyczna

KS „BRASIL”

piłka nożna

Poniedziałek 18.30-19.30

Piątek 17.00-18.00

Sala

Gimnastyczna

 

ZAJĘCIA TANECZNE

Szkoła tańca

 

Wtorek 13.30-14.15

Sala 5

HAPPY FIT

Zajęcia taneczne

Czwartek 13.15-14.00

Czwartek 14.05-14.50

 

Sala 5

KATA GURUMA

judo

Piątek 13.45-14.45

Sala 5